گفت و گو و تحلیل

1398-01-25 14:29
بریمانلو: جودوکاران جوان، باید به خودباوری برسند


 نماینده وزن 73- کیلوگرم تیم ملی جودو ایران، گفت: از جودوکاران جوانی که تازه به رده بزرگسالان آمده اند و همراه تیم اعزام می شوند انتظار مدال نداریم، فقط باید خود را باور کنند
.

 محمد محمدی بریمانلو در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش اظهار کرد: رقابت های قهرمانی آسیای امارات، پنجمین دوره از پیکارهای آسیایی است که تجربه می کنم و امیدوارم نمااینده خوبی برای کشورم باشم، تمام تلاشم را می کنم تا رنکینگم در فدراسیون جهانی را بهبود ببخشم.

وی درباره وضعیت آمادگی خود قبل از اعزام ، گفت: آسیب دیدگی ام برطرف شده است و از نظر جسمانی و روحانی در حد مسابقات قهرمانی آسیا آماده هستم.

بریمانلو درخصوص میزان شناختش از رقبایش ، بیان کرد: از رقبایم شناخت کافی دارم، تمامی حریفان جدی ام در بازیهای آسیایی در امارات هم روی تاتامی می آیند، جدی ترین حریفانم از ژاپن، کره، قزاقستان ازبکستان و مغولستان هستند.

ملی پوش مدال آور جودو ، درباره ملی پوشان جوانی که در کنار تیم اعزام می شوند، گفت: بچه ها جوانند و تجربه آنها پایین است، نباید از این جودوکاران انتظار مدال داشته باشیم، هرچند دور از دسترس نیست ، فقط باید آنها به خود باوری برسند.

انتهای پیام

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی