گفت و گو و تحلیل

1398-03-07 13:34
زارعیان: ملایی با ضربه فنی تمامی رقبایش کاری کرد، کارستان

 سرمربی تیم ملی جودو ایران گفت: عملکرد سعید ملایی در رقابت های گرندپری چین تا حدی خوب بود که تمامی اعضای فدراسیون جهانی و حضار در سالن به او تبریک گفتند و عملکردش را تحسین کردند.

 

مجید زارعیان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، بعد بازگشت به ایران در خصوص رقابت های گرندپری چین، اظهار کرد: مسابقات گرندپری هوهات، اولین مسابقات در سال 2019 بود که امتیازاتش صددرصد برای سهمیه المپیک استفاده می شد و به همین دلیل هم جودوکاران را به تکاپو انداخته بود که بهترین عملکرد را داشته باشند و این باعث شد تا سطح مسابقات بالا برود و شاهد مبارزات جذابتر و البته نفسگیرتری باشیم.

 

وی درباره عملکرد سعید ملایی اذعان داشت: ملایی اولین مدال طلای خود در رقابت های گرندپری را در همین مسابقات هوهات و در حالی به دست آورد که موفق شد مقابل تمامی رقبایش با ضربه فنی به پیروزی دست یابد و این رکوردی بی نظیر است، او حریفی از مغولستان را از پیش رو برداشت که چندی پیش در رقابت های قهرمانی آسیا به مدال طلا رسیده بود یا رقیب ژاپنی اش را در فینال در کمتر از دو دقیقه ایپون کرد ، این همان حریفی بود که یک بار دیگر در رقابت های قهرمانی جهان او را شکست داده بود.

 

سرمربی تیم ملی جودو افزود: توان فنی بالای ملایی به حدی بود که تمامی اعضای فدراسیون جهانی و کسانی که در سالن مبارزاتش را می دیدند او را تحسین می کردند و موفقیتش را تبریک می گفتند ، این نشان می دهد که راه درستی را تا المپیک در پیش گرفته است، ما نیز تمام سعیمان را می کنیم تا بهترین شرایط را تا المپیک 2020 برایش فراهم کنیم تا همین روند ادامه یاید.

 

زارعیان به عملکرد محمد محمدی بریمانلو هم اشاره کرد و گفت: بریمانلو ورزشکار خوبی است، او تاکنون دو مدال برنز قهرمانی جهان و برنز بازیهای آسیایی را در کارنامه خود دارد، فقط باید دوباره احیا شود و با برنامه های جدید سعی می کنیم او را به آمادگی مطلوبی برسانیم و جزو رنکینگ نگهش داریم، اردوهای تیم ملی در جریان است و تمام تمرکزمان را روی موفقیت گذاشته ایم.

 

.سرمربی تیم ملی جودو در بخش پایانی صحبت هایش بیان کرد: در صورتی که ویزا صادر شود، هفته آینده برای حضور در اردوی مشترک راهی کشور آلمان می شویم

 

انتهای پیام/

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی