گفت و گو و تحلیل

1398-03-17 10:10
زارعيان : در کمپ آلمان، سه نوبت به صورت پرفشار تمرین می کنیم

سرمربي تيم ملي جودو گفت: اردوي مشترك در كمپ تمريني آلمان هر روز با سه نوبت تمرينات پر فشار پيگيري مي شود.

مجيد زارعيان در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون جودو، جوجيتسو و كوراش بيان كرد: اردوي مشترك پنج نماينده ايران به همراه تيم هاي برزيل ، گرجستان ، اسلواكي ، تاجيكستان ، كوزوو و سه تيم از آلمان در كمپ تمريني برلين در سه نوبت و بسيار پرفشار در حال پيگيري است.

وي افزود: كمپ تمريني ٤٧ كيلومتر با شهر برلين فاصله مكاني دارد و شرايط براي تمرين كردن به خوبي مهياست ، از آنجا كه آلماني ها رقابت هاي حساسي را پيش رو دارند ، اهميت ويژه اي براي اين اردو قائل هستند و آن را با جديت دنبال مي كنند.

سرمربي تيم ملي خاطرنشان كرد: در كمپ آلمان ، سه نوبت پرفشار تمرين داريم و يك نوبت در اختيار مربي است كه معمولا وزنه مي زنيم . تمريناتمان به ١٢ رندوري هم مي رسد و با شدت بالا انجام مي شود.

زارعيان درخصوص وضعيت پنج جودوكار ايران گفت: تمام تلاشمان اين است كه جودوكاران كشورمان بيشترين بهره را از اين كمپ ببرند چرا كه قهرمانان خوبي در آن تمرين مي كنند . اميدواريم هم سه جودوكار تيم ملي جوانان و هم ملايي و محمدي بريمانلو در مسابقات آتي از آنچه در اين تمرينات فراگرفته اند ، به خوبي بهره ببرند و بتوانند مدال هاي خوش رنگي را براي ايران به ارمغان آورند.

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی