اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1398-04-29 09:39
حضور ۶۰۰ نفر جودوکار نسل جدید در المپیاد استعدادیابی خراسان رضوی


رئیس هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی از برگزاری المپیاد استانی استعدادیابی و مسابقات انتخابی نونهالان و نوجوانان استان با شرکت حدود ۶۰۰ جودوکار رده های پایه از شهرستانها و باشگاههای مختلف در شهر مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی، احمد امیرفخریان اظهار کرد: دومین المپیاد استعدادیابی و انتخابی نونهالان و نوجوانان استان از ساعت ۸صبح امروز پنجشنبه۲۷ تیرماه آغاز و تا پاسی از شب با حضورجمع کثیری از جودوکاران رده پایه از شهرستانهای مختلف استان در سالن شهید بهشتی مشهد جریان یافت.
وی افزود:۵۸۰ جودوکار نونهال و نوجوان نسل جدید از شهرستانهای قوچان، چناران، گلبهار، تربت جام، تربت حیدریه، فریمان، سبزوار، نیشابور، کلات، طرقبه، درگز، سرخس و ۲۱ باشگاه فعال روستاها و شهرهای حومه شهر مشهد در این المپیاد شرکت داشتند.
رئیس هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی با اشاره به استقبال فراوان و غیرقابل پیش بینی ورزشکاران و مربیان از این رقابتها تصریح کرد: با توجه به کثرت مسابقه دهندگان در ۲۳وزن این دو رده سنی این رقابتها تا پاسی از شب به طول انجامید، اما به ناچار ناتمام ماند.
وی به اعزام برترین های این مسابقات انتخابی به المپیاد استعدادهای برتر جودو در یزد، افزود: باتوجه به برنامه ریزیهای انجام شده برای برگزاری اردوی آمادگی تیمهای منتخب نونهالان و نوجوانان با شرکت نفرات اول تا سوم، مبارزات فینال و رده بندی المپیاد استعدادیابی جودو امروز خراسان رضوی به زمان دیگری که به زودی به نفرات راه یافته به این مرحله اعلام می شود، موکول شد.
وی در خصوص برنامه های ویژه برگزار شده در حاشیه ای این المپیاد پر شور ورزشی رشته جودو نیز گفت: تجلیل از و اهدا جوایز یادبود به مدال آوران اخیر جودو استان ازجمله حیدر زحمتکش ملی پوش طلایی مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا و مراسم یادبود و ابراز همدردی با خانواده های وحید ابراهیمی و مصطفی صباغی ملی پوشان نوجوان فقید خراسانی جانب باخته در حادثه تلخ سقوط هواپیما سال ۸۸ ، رقابتهای قندی چوخه و ... نیز با حضور پرشوراهالی جودو خراسان در رقابتهای امروز برگزار شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی