گفت و گو و تحلیل

1398-08-04 12:56
مدنی: تعلیق جودوی ایران توطئه ای بیش نبود

پیشکسوت جودوی ایران گفت: تعلیق جودوی ایران توسط کمیته  انضباطی فدراسیون جودو ، سناریویی از پیش طراحی شده بود و ما مقابل این توطئه می ایستیم.

رضا مدنی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو، اظهار داشت : من به عنوان قدیمی ترین مربی جودو و کسی که 58 سال از عمرش را در راه این رشته ورزشی گذاشته می گویم که تعلیق ظالمانه فدراسیون یک توطئه بود از طرف کسانی که جودوی ایران را فقط برای خودشان می خواهند و می گویند اگر ما باشیم ، جودو هم باید باشد .

وی افزود: این سناریوی از پیش طراحی شده که منجر به تعلیق جودوی ایران شد باعث گردید تا موجی از شعف در دل تعدادی از افراد که فقط به فکر منافع خودشان هستند ایجاد کند، آنها واژه های میهن و کشور برایشان اهمیت ندارد، تاریخ به ما آموخته است که هنگام تهاجم دشمن پشت به پشت هم بایستیم و تا رسیدن به موفقیت بجنگیم. درست است تعلیق  به ما ضربه می زند و ما را عقب می اندازد اما ما با قدرت مقابل آن می ایستیم ، به برنامه ریزی جودو در داخل کشور ادامه می دهیم.

پیشکسوت جودو خاطرنشان کرد: من به نمایندگی از پیشکسوتان اعلام می کنم که ما پشت آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو هستیم و یک قدم از مواضع نظام کوتاه نمی آییم. 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی