گفت و گو و تحلیل

1399-04-09 11:58
صالحی امیری: آینده جودو روشن است/ از میراسماعیلی حمایت قاطع می کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو ؛ رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از فدراسیون جودو اظهار داشت: آینده جودو از نظر من روشن است، این دوره زودگذر است و جودو به روزهای اوج خود باز می گردد.

وی افزود: آرش میراسماعیلی و مجموعه مدیریت جودو با انگیزه و جدی توانست این خانواده بزرگ را با وجود چالش های مختلف حفظ و رویدادهای داخلی را برگزار کند و این انسجام ، قابل تقدیر است‌.

صالحی امیری تاکید کرد: در خصوص دیپلماسی باید بگویم ما از همه ظرفیت لازم برای اثبات حقانیت جودو استفاده کردیم. بیش از ۲۰ ملاقات با مقامات بین المللی برای حقانیت جودو و اثبات نظرات غلط فدراسیون جهانی جودو داشتم. بارها گفتیم رفتار ویزر سیاسی و انتقام جویی از جودوی ایران است.

رئیس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: نتیجه CAS در صورت رسیدگی عادلانه به نفع ایران خواهد بود. وزارت، کمیته، کادر مدیریتی ورزش کشور باید از جودو حمایت می کنیم تا این رشته در وضعیت تعلیق دغدغه نداشته باشد. ما این موضوع را پیگیر هستیم. هفته گذشته با وزیر و علی نژاد جلسه داشتیم امیدوارم نتیجه دادگاه به سود ایران باشد تا کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. حرف آخر اینکه ویزر می رود و جودو می ماند.

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی