گفت و گو و تحلیل

1399-04-09 12:00
میراسماعیلی: سیلی خوردیم اما به آن افتخار کردیم

رئیس فدراسیون جودو در حاشیه بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو ، در جمع خبرنگاران سخن گفت. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، رئیس فدراسیون در حاشیه بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون جودو گفت: اتفاقات جهانی باعث تعلیق ناعادلانه ما شد و شرایط را برای جودو به گونه ای رقم زد تا فعالیت های ما تحت تاثیر قرار بگیرد.

میراسماعیلی افزود: ما سعی کردیم از این تهدید، فرصتی را به دست آوریم. ما قبلا به صورت گلخانه ای افراد را تحت پوشش قرار می دادیم و وقتی این افراد می رفتند دچار رکود می شدیم. سعی کردیم در بخش پایه برنامه ریزی درستی داشته باشیم. ۲۰۰ نفر را در رده های مختلف تحت پوشش قرار دادیم. مسابقات لیگ را شروع کردیم که البته به خاطر کرونا نا تمام ماند.

رئیس فدراسیون جودو همچنین اعلام کرد دفاع شخصی شرایط خوبی در فدراسیون دارد و جودو تفاهم نامه ای را با نیروهای مسلح و دانشگاه ها به امضا رسانده است.

وی تصریح کرد: ما به خاطر نظام سیلی خوردیم. متاسفانه در داخل هم سیلی خوردیم و این خوب نبود. شرایطی به وجود آمد که کار ما را سخت تر کرد. خط قرمزها را می دانیم و اگر سیلی خوردیم باعث افتخار است. جودو حمایت نشد و برایم سخت است بگویم بودجه ما ۳ میلیارد است که ۶۵ درصد آن را گرفتیم. حالا با این بودجه می توان کار بزرگ کرد؟ ما مثل کشتی نیستیم که دولت حمایت کند و مثل فوتبال بستیم که درآمد زیاد داشته باشیم.

میراسماعیلی خاطرنشان کرد: ما از کمیته ۱۰۰ درصد بودجه را گرفتیم اما از وزارت نه. ما شرایط کشور را می دانیم اما انتظار حمایت داریم. انتظار من بیشتر از اینها بود. من بهترین مدال زندگی ام را براي كشورم دادم اگر فدراسیون الان این شرایط را دارد می دانید چه اتفاقاتی افتاده است. من از همه زندگی ام گذشته ام چون عاشق جودو و کشور هستم اما نیاز به حمایت داریم. با دیپلماسی ورزشی می توانستیم این مشکل را حل کنیم. حضور مسئولان کمیته باعث دلگرمی ماست.

.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی