اخبار

1399-08-11 09:39
بیانیه فدراسیون جودو در محکومیت هتک حرمت به پیامبر اکرم (ص)

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ این فدراسیون در محکومیت جسارت به ساحت مقدس رسول الله(ص) و اهانت به مقدسات اسلام و مسلمانان، بیانیه‌ای را صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

✅اقدام وقیحانه و اهانت دوباره رژیم فرانسه این بار توسط رئیس جمهوری این کشور و اهانت به مقدسات اسلام و مسلمانان و ساحت مقدس پیامبر نور و رحمت (ص) ، نه تنها قلوب مسلمانان سراسر جهان بلکه قلب های پیروان راستین تمامی ادیان الهی و آزادگان جهان را به درد آورد.

اهانت به وجود مقدس پیامبر اسلام یک حرکت جاهلانه و به مثابه سلب همه آزادی‌هاست. این خشونت نرم علیه آزادی بیان و علیه عقلانیت بشر محسوب می‌شود؛ چرا که پیامبر اسلام (ص) جلوه عقلانیت بشر است.

این اقدام موهن در واقع آغاز دور جدیدی از اسلام هراسی و اسلام ستیزی در غرب است که می تواند اهداف بزرگتری را برای استکبار جهانی دنبال کند.

 فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز خشم از اقدامات دامنه دار رسانه های مغرض در توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص)، جانب داری از این رویداد شوم را به شدت محکوم می کند.

بی شک آتشی که اکنون در آن می دمید، ناگهان دامان بی کفایتی خودتان را خواهد گرفت، چرا که آزادگان و جوانمردان عالم تزویر و تاریکی را از نور و روشنی به راحتی تمیز می دهند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی