اخبار

1399-12-29 14:37
اسامی جودوکاران تیم ملی اعزامی به قهرمانی آسیا اعلام شد/ حضور ۳۲ کشور در قرقیزستان

به گزارش سایت فدراسیون جودو، رقابتهای جودو قهرمانی آسیا در حالی از روز ۱۷ فروردین ماه به میزبانی قرقیزستان و با حضور جودوکارانی از ۳۲ کشور آغاز خواهد شد که تیم ملی جودو ایران با ترکیبی از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان راهی این رقابت ها خواهد شد.


طبق برنامه ریزی مسولان فدراسیون جودو در نهایت با تصمیم مصطفی کریمی رییس سازمان تیم های ملی و مسولان فدراسیون تصمیم بر این شد که برای پشتوانه سازی تیم ملی بزرگسالان یک تیم با تلفیقی از سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان
به قرقیزستان اعزام شود‌.

قرار است یک جودوکار از رده نوجوانان و سه جودوکار نیز از رده جوانان که سال گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا مدال کسب کرده اند به همراه محمدبریمانلو کاپیتان تیم ملی کشورمان در ترکیب تیم ملی راهی مسابقات جودو قهرمانی آسیا شوند.تیم اعزامی به این رقابت ها زیر نظر کادرفنی جوانان به این رقابت ها اعزام خواهد شد.

اردوي تيم ملي بعداز رقابت هاي سوپر ليگ جودو در ورزشگاه آزادي تشكيل شد و امروز اردوي تیم ملی تعطيل شد. ملی پوشان از سوم فرودين ماه سال آینده وارد اردو خواهند شد تا اعزام به رقابت هاي آسيايي اردوها ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و نایب رییس جودودي آسیای مرکزی دو روز قبل از آغاز این دوره از رقابت ها در کنگره آسیا حضور پیدا کند.

ضمن اینکه مریم بربط نماینده شایسته تیم ملی بانوان که در اردوی تمرینی تیم ملی در مشهد حضور داشت، به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر فرصت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را از دست داد.
وی قرار بود تنها نماینده بانوان در این رقابت ها باشد، اما به دلیل تشدید پیدا نکردن مصدومیت وی با صلاح کادرفنی به این رقابت ها اعزام نخواهد شد.

 

بر همین اساس محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳- کیلوگرم، امین کامیابی در وزن ۸۱- کیلوگرم، قاسم باغچقی در وزن ۹۰- کیلوگرم، علی پرهیزگاری در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم به این مسابقات اعزام خواهد شد.

 

طبق برنامه ۱۶ فروردین ماه ساعت ۱۵ به وقت محلی قرعه کشی مسابقات انجام می‌شود. ۱۷ فروردین ماه جودوکاران دو وزن ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت.

۱۸ فروردین ماه ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم مبارزات خود را انجام خواهند داد و ۱۹ فروردین ماه نیز مبارزات سه وزن ۹۰-، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم برگزار می‌شود.
۲۰ فروردین ماه هم با برگزاری رقابتهای بخش تیمی، پرونده این مسابقات بسته خواهد شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی